Zvukové ukázky

Poslechněte si kratičké ukázky, jak takové kvarteto zní:

Johann Pachelbel – Canon

Audio MP3

Johann Sebastian Bach – Air

Audio MP3

Scott Joplin – Entertainer (Ragtime)

Audio MP3

Andrew Lloyd Weber – Memory (Cats)

Audio MP3

ABBA – The winner takes it all

Audio MP3

Repertoár máme bohatý a velmi široký, od pilířů klasické hudby (Dvořákův Americký kvartet) přes salonní skladby (Straussovy valčíky) až k moderním kusům (úpravy písní The Beatles či Colea Portera). Nechybí ani vysloveně zlidovělé kousky světových i tuzemských autorů (Škoda lásky Jiřího Vejvody nebo Montiho Čardáš).

Dobře víme, že kvalitní repertoár je základem dobré produkce a věnujeme mu maximální péči. Není to však naše jediná výhoda: krom mistrovského zvládnutí hudebních partů a propracovaných aranží přispívá k neopakovatelnému zážitku také fluidum čtyř mladých virtuosek.. ať jsme ve večerních toaletách, nebo v dobových kostýmech, sexy černé či džínách, umíme vytvořit skvělou a uvolněnou atmosféru.

Seznamy skladeb

Pro různé příležitosti máme odpovídající seznamy skladeb, a u každého seznamu je možnost stažení v PDF (hodí se např. pořadatelům pro OSA atd.):

Poznámka: skladby v seznamech sestavených pro jednotlivé příležitosti jsou osvědčené, nikoliv závazné. Seznamy jsou tu pro zjednodušení orientace a slouží jako návrh k dalšímu jednání, není problém cokoliv doplnit nebo vyměnit.

Repertoir krom toho neustále rozšiřujeme, a budete-li si přát něco, co v repertoiru ještě nemáme, budeme se snažit vám to splnit. Reálný časový předstih takového přání je cca jeden měsíc.